Bizimle iletişim kur

Dong Guan Huidong Machinery Equipment Co., Ltd.

Gelişmiş makine üretim ekipmanları, dikkatli üretim, mükemmel işçilik.

  • Dong Guan Huidong Machinery Equipment Co., Ltd.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar xinhui No. Çalışanları 100~200
Yıllık satış 5000000-10000000 Yıl kurulan 2008
İhracat p.c 50% - 60%
Giriş
Dong Guan Huidong Makine Equipment Co, Ltd 2008 yılında kurulmuş, büyük bir profesyonel Ar-Ge, üretim, üretim şehir-Dongguan.Sales ekibi merkezli 30 şehirden fazla merkezli otomasyon boru hattı aksesuarları profesyonel üreticilerin her türlü satış, , şirket satış ağı ve ülkeye iş genişletme, Wuhan bir şube kurmuştur ve kesinlikle ISO 9001 kalite yönetim standartlarına uygun olarak. Yeni ve eski müşterilere kaliteli üretim hattı aksesuarları ve kusursuz satış sonrası servis hizmeti sunmak için şirketin 20 ülkeye ve ülkeye ek olarak ürünleri, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Belçika ve diğer Batı ülkelerine ihraç edilmesi.

Geçmiş
Dongguan Huidong Makine Equipment Co, Ltd 2008 yılında kurulmuştur. Selefi Dongguan Xinhui Makine Parçaları Fabrikası. Dongguan - büyük ölçekli bir profesyonel araştırma ve geliştirme, üretim, otomasyon montaj hattı aksesuarları profesyonel üreticilerin çeşitli türde satış merkezidir.

Satış ekibi 40'tan fazla kişiye sahip, şirketin satış ağı ve işi tüm ülkeye yayıldı. Şu anda, şirket merkezi Dongguan Şehri, Liaobu Kasabasında bulunmaktadır. Wuhan bir şube şirketi kurdu. Şu anda şirketin ana servis noktaları dört bölgeyi kapsıyor: Güney Çin, Doğu Çin, Batı Çin ve Kuzey Çin. Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Belçika gibi gelişmiş ülkelere, yeni ve eski müşterilere akış sağlamak amacıyla ISO 9001 kalite yönetim standartlarına uygun olarak satılmıştır. Yüksek kaliteli ürünleri ve mükemmel satış sonrası hizmeti destekleyen su hattı!

Hizmet
Şirketin ana ürünleri: döner tekerlek ayıklama makinesi üretim hattı ekipmanları, püskürtme ekipmanı, ayıklama makinesi arabası, elektrikli tamburlu paslanmaz çelik tambur, dişli tamburlu, galvanizli tambur, PVC konveyör bant, Teflon konveyör bant, kanvas konveyör bant, paslanmaz çelik hasır kayış, boru hattı ve bir dizi ürün desteklenir. Ürünler yaygın olarak makine, elektronik, hafif sanayi, posta, gıda, depolama, tütün, ağaç işleme, kauçuk, paketleme makineleri, özel fabrikalar, havaalanları, limanlar, iskele, maden, enerji taşımacılığı ve lojistik sektörünün diğer sektörlerinde kullanılmaktadır. Modern lojistiğin en ideal ürünü!

Ekibimiz
Önce kalite, önce kredi, kredi, sözleşmeye uymak, ürünlerin kalitesini sağlamak.